תקנון

היכל התרבות קרית גת

 

 הנחיות ומידע כללי

  תאטרון מבוגרים :  

 

6 הצגות קבועות + 1 הצגת בחירה + בונוס: מופע מתנה

הצגות התאטרון יחלו בשעה  20:30 נא לדייק. מקום הישיבה למנויים הוא קבוע מלבד בהצגת בחירה.

 

בונוס- מתנה, ניתן לבחור מתוך הסדרות: סינמטק, קונצרטים, ילדים 5-9, תאטרון שוקו ומופע מחול. (כל הצגה אחרת תחויב בתוספת תשלום)

 

הצגת בחירה למנויים תינתן אפשרות לבחור הצגה אחת מתוך שתיים. מקומות הישיבה בהצגת הבחירה אינם במקום הקבוע, מומלץ להקדים ולבחור.

 

לידיעתכם, הכרטיסים להצגות ימתינו במרכז שירות לקוחות , אי הגעה להצגה , תחייב אתכם בכרטיסים שהונפקו עבוכם

 

הצגות אשר מסיבה כלשהיא לא מומשו ונמסרה הודעה על  ביטול 48 שעות לפני ההצגה, ניתן יהיה להמיר בכרטיס לאחת מהסדרות: סינמטק, קונצרטים, ילדים 5-9 , תאטרון שוקו ומופע מחול, לא יאוחר מהתאריך 13.06.19(לא ניתן יהיה להמיר הצגות במופעי אמרגן.

 

הכניסה לאולם בכפוף להצגת כרטיס המנוי, הנכם מתבקשים להביאו בביקורכם בהיכל.

 

להצגות ילדים כל גיל חייב בכרטיס

 

בהיכל מותקנת מערכת הגברה לאנשים כבדי שמיעה ומשקפות לאנשים כבדי ראייה: ניתן לקבל בערב ההצגה, ללא עלות, בלובי של ההיכל וכנגד הפקדת תעודה מזהה.

 

מדיניות ביטול עסקה : 

ביטול כרטיסים למנוי ו/או כרטיסים שנרכשו ברכישה פרטית ניתן לבטל 24 שעות טרם קיומו של המופע. לא בוטלו הכרטיסים כאמור, יחוייב המנוי בגין המופע במלואו וברכישת כרטיסים באופן פרטי לא תוחזר עלות הכרטיס. רק הודעות בכתב תחשבנה לאמור לעיל. יש להעביר לפקס: 08-6620861, יש לוודא הגעת הפקס בטלפון 08-6620862/3 (אין להשאיר הודעות במענה הטלפוני). דמי ביטול: 6 ש"ח עבור כל כרטיס שבוטל.

 

לפני הצגה:  משלוח הודעות  s.m.s 

יום לפני ההצגה, נשלחת עבורכם הודעה המציינת את מועד ההצגה. ההיכל אינו מתחייב לשלוח מסרונים תמיד, ובכל מקרה האחריות על הנוכחות באולם במועד שנקבע היא על הצופה בלבד.

 

*** הזכות לשינויים שמורה להיכל בכל התוכניות, ההצגות והמופעים המפורטים ***

 

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים